2 360 ₴
Номер деталі 534 0179 10, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x90мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0179 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, 206, Xsara, Berlingo, Fiorino, Nemo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Довжина | 150 мм |