1 390 ₴
Номер деталі 535 0062 10, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x60мм., орієнтовна вага - 0,50800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 535 0062 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Марка | Peugeot |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, Boxer, 3008, 307, 308, Jumper, Jumpy, C2, C3, C4, C5, Partner, Expert, 406, 407, 206, 207, 5008, Ulysse, 1007, Berlingo, Xsara Picasso, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50800 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |