520 ₴
Номер деталі JBJ721, призначена для Renault, Logan.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x60мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | JBJ721 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Місце встановлення | Нижня |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Sandero, Scenic, Megane, Clio, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |