590 ₴
Номер деталі JBJ723, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x120x60мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | JBJ723 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |