710 ₴
Номер деталі JBJ740, призначена для Volvo, FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x150x100мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | JBJ740 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Місце встановлення | Нижня |
| Розмір конуса | 21 мм |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |