340 ₴
Номер деталі JBU456, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JBU456 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 54.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 30.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |