1 090 ₴
Номер деталі JTE1023, призначена для AUDI, VW, SKODA, TOYOTA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x235x70мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JTE1023 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 235 мм |