Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі JTS426, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x70мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JTS426 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Діаметр труби | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Ширина | 340 мм |