600 ₴
Номер деталі JTS433, призначена для Renault, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x340x60мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JTS433 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 340 мм |