Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі JBU642, призначена для AUDI, VW, SKODA, TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x60x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JBU642 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 50.3 мм |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |