Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі JTC1118, призначена для Mercedes, Volvo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x450x100мм., орієнтовна вага - 1,93000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JTC1118 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.93000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 450 мм |