370 ₴
Номер деталі 94193, призначена для FIAT, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x230x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94193 |
| Виробник | DAYCO |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Tipo, Corsa, Manta, Kadett, Punto, Uno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 230 мм |