990 ₴
Номер деталі 7PK2703, призначена для LAND ROVER.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x40мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7PK2703 |
| Виробник | DAYCO |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Стан | Новий |
| Кількість ребер | 7 |
| Сумісність з моделлю | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |