500 ₴
Номер деталі 011 VA 30458 100, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x140x40мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 011 VA 30458 100 |
| Виробник | Mahle |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Astra, Evanda, Frontera, Calibra, Nubira, Omega, Leganza, Vectra, 9000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |