3 890 ₴
Номер деталі VKM 34032, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x250x180мм., орієнтовна вага - 1,09200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 34032 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 65 мм |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Привід шківа натягувача | Гідравлічний |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.09200 кг |
| Довжина | 180 мм |