760 ₴
Номер деталі VKC 2238, призначена для DAEWOO, Lanos, Nubira, Aveo, CHEVROLET, OPEL, SAAB, Импортные автомобили, Vectra A, Ascona C, Sens.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,14300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2238 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Ascona, Espero, Astra, Evanda, Calibra, Nubira, Leganza, Nexia, Kadett, Vectra, Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14300 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Daewoo |