Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKC 2241, призначена для AUDI, VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,15900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2241 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Grand Cherokee, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Corrado, Multivan, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15900 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Audi |