500 ₴
Номер деталі VKC 2523, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x65x30мм., орієнтовна вага - 0,09600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2523 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Boxer, Ducato, 307, 308, Jumper, Jumpy, Xsara, C2, C3, 607, C4, C5, Partner, Traveller , Zeta, Expert, 406, 407, 206, 207, 208, Ulysse, C-Elysee, 508, 1007, Corsa, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09600 кг |
| Висота | 30 мм |
| Марка | Peugeot |