840 ₴
Номер деталі VKC 2045, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,16800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2045 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volvo, Iveco, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Pagode, T1, 240, G-Class, T1/TN, Vito, C-Class, 260, Daily, 911, Loadbeta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16800 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Mercedes |