Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKC 2115, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x45мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2115 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | CX, J5, Ducato, C25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Марка | Fiat |