Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKC 2168, призначена для FIAT, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,21600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2168 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, 131, X 1/9, 164, Bipper, Punto, Yugo, Tempra, Linea, Prisma, Thema, Tipo, Regata, 145, 146, 155, Ritmo, Grande Punto, Spider, Dedra, Premio, Uno, MiTo, Duna, Ronda, Croma, Fiorino, Nemo, 128, Delta, Ibiza, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21600 кг |
| Висота | 60 мм |
| Марка | Fiat |