Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKC 2191, призначена для Renault, Volvo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x45мм., орієнтовна вага - 0,10400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2191 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | 19, Laguna, Rapid, 480, 440, 11, 21, 460, Clio, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10400 кг |
| Висота | 45 мм |
| Марка | Renault |