990 ₴
Номер деталі VKC 2239, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x70мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2239 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | XM, Boxer, Ducato, Jumper, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Марка | Fiat |