820 ₴
Номер деталі VKC 2519, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x50мм., орієнтовна вага - 0,14900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2519 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, T1, V-Class, G-Class, SL, Vito, C-Class, 124, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14900 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Mercedes |