Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKC 2542, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,24600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2542 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Jumper, Jumpy, C5, Expert, 406, 407, Ulysse, Xantia, XM, Scudo, 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24600 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Peugeot |