1 190 ₴
Номер деталі VKM 11113, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,47800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 11113 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 72 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Привід шківа натягувача | Автоматичний |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, Transporter, Golf, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47800 кг |
| Довжина | 100 мм |