Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKM 15121, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x95x65мм., орієнтовна вага - 0,34600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 15121 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 59 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Привід шківа натягувача | Автоматичний |
| Сумісність з моделлю | Espero, Astra, Lanos, Corsa, Kadett, Vectra, Vida, Nexia, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34600 кг |
| Довжина | 95 мм |