770 ₴
Номер деталі VKM 22380, призначена для Renault, FIAT, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x95x65мм., орієнтовна вага - 0,42600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 22380 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 64 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Campagnola, Argenta, Movano, Ducato, Trafic, Jumper, AR 6, 132, Daily, Master, AR 8, 131 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42600 кг |
| Довжина | 95 мм |