700 ₴
Номер деталі VKM 23246, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,23800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 23246 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, 306, 307, 106, Jumper, Jumpy, Xsara, C4, C5, Partner, Zeta, Expert, ZX, 406, 206, Grand Vitara, Ulysse, Micra, Xantia, 100 / Metro, Corolla, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23800 кг |
| Довжина | 80 мм |