620 ₴
Номер деталі VKM 36031, призначена для Renault, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 36031 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Сумісність з моделлю | Interstar, XC60, Duster, Jimny, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Carisma, Logan, Trafic, Master, Clio, Megane, S-Max, V40, S40, S60, V70, Mondeo, S80, Movano, Sandero, Scenic, Vivaro, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Довжина | 80 мм |