1 550 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 1356, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x65мм., орієнтовна вага - 1,07700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1356 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, 100, Coupe, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.07700 кг |
| Висота | 65 мм |
| Марка | Audi |