Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKBA 1358, призначена для VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x70мм., орієнтовна вага - 0,78600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1358 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78600 кг |
| Висота | 70 мм |
| Марка | VW |