1 240 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 3410, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x70мм., орієнтовна вага - 0,74300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3410 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74300 кг |
| Висота | 70 мм |
| Марка | Opel |