1 370 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 3455, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x70мм., орієнтовна вага - 0,86400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3455 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86400 кг |
| Висота | 70 мм |
| Марка | Audi |