2 410 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 3456, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 1,70300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3456 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр фланця | 120 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70300 кг |
| Висота | 80 мм |
| Марка | Audi |