4 250 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 3510, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x155x105мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3510 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр фланця | 119.4 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 105 мм |
| Марка | Opel |