Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKBA 3536, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x80мм., орієнтовна вага - 1,64900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3536 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.64900 кг |
| Висота | 80 мм |
| Марка | Audi |