660 ₴
Номер деталі VKM 75625, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,30900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 75625 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 57 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Привід шківа натягувача | Ручний |
| Сумісність з моделлю | F3R, Colt, Space Star, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30900 кг |
| Довжина | 80 мм |