890 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 529, призначена для AUDI, VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x40мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 529 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | 100, Jetta, Passat, 80, Caddy, Polo, Felicia, 412, 60, Toledo, 411,412, Golf, Derby, Cordoba, Corrado, Coupe, 1500,1600, Scirocco, Kaefer, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Марка | Audi |