Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі D132E, призначена для DAEWOO, Lanos.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x140x80мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D132E |
| Виробник | Intelli |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |