Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі D146E, призначена для Sprinter.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x60мм., орієнтовна вага - 2,09800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D146E |
| Виробник | Intelli |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.09800 кг |
| Марка | Sprinter |