Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DA190, призначена для CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x240x90мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DA190 |
| Виробник | Intelli |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |