2 410 ₴
Номер деталі 422611, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x250x160мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 422611 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 250 мм |