1 030 ₴
Номер деталі 17547, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x60мм., орієнтовна вага - 4,18000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17547 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.18000 кг |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |