860 ₴
Номер деталі 17357, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x250x50мм., орієнтовна вага - 3,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17357 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.12000 кг |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 250 мм |