1 670 ₴
Номер деталі 17525, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x50мм., орієнтовна вага - 7,11000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17525 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.11000 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |