890 ₴/комплект
Номер деталі 37500, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x80мм., орієнтовна вага - 1,19000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37500 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.19000 кг |