970 ₴
Номер деталі 37329, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x200x80мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37329 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |