1 020 ₴/комплект
Номер деталі 8943, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x260x140мм., орієнтовна вага - 2,87000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8943 |
| Виробник | Peugeot |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.87000 кг |