1 050 ₴
Номер деталі 15860, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x50мм., орієнтовна вага - 3,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15860 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.60000 кг |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |